Onze missie.

aperi is ontwikkelaar van zorgcommunicatiesystemen voor de ganse zorgsector. Het DNA van aperi bestaat uit passie, creativiteit, betrouwbaarheid en verantwoordelijkheid. Passie voor technologie. Creativiteit in ons denken. Betrouwbaarheid in onze oplossingen. Verantwoordelijkheid naar de maatschappij.

Onze visie.

aperi wil een gamechanger zijn op het gebied van zorgcommunicatie en dit door telkens design en technologie te combineren tot een creatieve en flexibele oplossing.

aperi | Latin: open.

aperi is een open systeem. Net dat is één van de sterktes van ons product. We kunnen onze producten moeiteloos koppelen met allerhande systemen zoals valpreventie, dwaaldetectie, domotica, oproepperen én zelfs overige verpleegoproepsystemen.

CONNECT | ANYONE

aperi ondersteunt de noden van alle zorgactoren, zowel de bewoner, de mantelzorger als de professionele verzorger. aperi is een betrouwbaar systeem dat er niet alleen is tijdens momenten van nood, maar ook contact mogelijk maakt op elk moment van de dag.

CONNECT | ANYWHERE

aperi is een schaalbare oplossing voor verpleegoproep en zorgregistratie die volledig modulair opgebouwd kan worden. We houden rekening met uw wensen en budget. Met aperi bedienen we enerzijds de woon- en zorgcentra, serviceflats en assistentiewoningen en we gaan ook een stapje verder door de focus te leggen op de thuiszorg met aperi Home.

CONNECT | ANYTIME

aperi is een bedrijfskritisch systeem dat op elk moment van de dag feilloos moet werken. We kennen de nood om bij problemen kort op de bal te spelen en komen onze beloftes op vlak van SLA’s stipt na. We garanderen een professionele service naar onze klanten en profileren ons als een betrouwbare partner, die ook na de verkoop steeds klaarstaat om te helpen, 24/7.

CONNECT | ANY SYSTEM

aperi is gebaseerd op open standaarden, waardoor u de keuzevrijheid hebt om aperi te koppelen met elk mogelijk systeem: schakelmateriaal, oproepsensoren, domotica, RFID-protocollen, zorgsoftware en zelfs diverse oproepsystemen.

Ontmoet ons team.

ief Vancouillie
ief VancouillieGeneral Manager
ief@aperigroup.com
050 140 281
Peter Desaegher
Peter DesaegherSales en Marketing Manager
peter@aperigroup.com
050 140 282
Gijs Coysman
Gijs CoysmanCustomer Experience & Quality Manager / Internal Assistant Operations & Sales
gijs@aperigroup.com
050 140 285
David
DavidDevelopment & Project Engineer
david@aperigroup.com
050 140 286
Jeroen Dombrecht
Jeroen DombrechtOperations Manager / R&D Manager
jeroen@aperigroup.com
050 14 05 75
Tom Tesch
Tom TeschResearch & Development Engineer
tom@aperigroup.com
050 14 05 70
Naomi De Borger
Naomi De BorgerHR & Finance Manager / Internal Assistant Sales & Operations
naomi@aperigroup.com
050 14 02 87
Patrick Ganty
Patrick GantyBusiness Development Representative Wallonia
patrick@aperigroup.com
050 14 02 83
Jeroen Brys
Jeroen BrysDevelopment & Project Engineer
jeroen.brys@aperigroup.com
050 140 280